Nowoczesne domy energooszczędne

zamieszkaj w nowym domu już w 6 miesięcy

Szkieletowe domy energooszczędne

Chcesz wybudować energooszczędny dom – w trosce o ekologię i domowy budżet? W Polsce od dawna są już znane domy typu kanadyjskiego – drewniana konstrukcja obita płytą i ocieplona styropianem lub wełną mineralną.

My idziemy o krok dalej: proponujemy budowę domu w zaledwie 3 miesiące! Po tym czasie dom jest w stanie surowym, zamkniętym. Po kolejnych 3 miesiącach jest gotowy do zamieszkania. To wszystko dzięki rewolucyjnej metodzie budowy!

Wybudowanie energooszczędnej nieruchomości jest tylko nieznacznie droższe – najczęściej kosztuje ok. 4% więcej. To główne powody, dla których warto zainteresować się budownictwem energooszczędnym.

Nowoczesny dom energooszczędny

Projekt przygotowany jest zgodnie z wytycznymi otrzymanymi od klienta, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostosować się do indywidualnych wymagań oraz preferencji. Możesz więc nabyć taki projekt, który będzie w pełni spełniać oczekiwania, a my go wybudujemy w innowacyjnej technologii.

Takie domy są projektowane z myślą o niskich rachunkach – domy energooszczędne są budowane z materiałów o wysokiej izolacyjności, dzięki czemu ciepło z nich nie ucieka.

Interesuje cię budowa domu energooszczędnego? Masz pytania? Skontaktuj się z nami a my doradzimy i podpowiemy.

Specjalizujemy się w budowie nowoczesnych domów energooszczędnych i pasywnych. Jako firma z dużym doświadczeniem i zatrudniająca wielu specjalistów. Jesteśmy w stanie zrealizować marzenia o własnym nowoczesnym domu.

Przykłady takich domów

Opis technologii

Domy szkieletowe z lekkiej konstrukcji stalowej wykonane są z ocynkowanych profili zimnogiętych. Ten rodzaj obróbki gwarantuje precyzyjność wykonania. Każdy budynek stawiany jest na pełnej płycie fundamentowej.

Ściany zewnętrzne jak i wewnętrzne wykonane są z płyty MFP lub Fermacell, dzięki wytrzymałości tych płyt w każdym dowolnym miejscu można powiesić szafkę kuchenną, telewizor czy inny mebel bez wcześniejszego wzmacniania ścian.

W środek konstrukcji, w celu termoizolacji budynku, stosuje się pianę poliuretanową, na wierzch folię paroizolacyjną i styropian. W ściany wewnętrzne, w celu wygłuszenia, stosujemy wełnę mineralną. Gotowe elementy wychodzą z naszej fabryki w paczkach i w takiej postaci trafiają na teren budowy.

Powstałe elementy ścian, stropów i dachu łączy się wkrętami. Postawienie konstrukcji domu ok. 350 metrów przez pięciu wykwalifikowanych pracowników zajmuje ok. 2-3 dni.

Zalety budowania domów ze stali

STAL NIE ULEGA ZNISZCZENIU (KOROZJA), NIE TRZEBA JEJ IMPREGNOWAĆ ŻADNYMI TOKSYCZNYMI SUBSTANCJAMI, ABY ZAPEWNIĆ JEJ DŁUGOWIECZNOŚĆ.