Nasza historia

jak to wszystko się zaczęło

clock, time, alarm

Firma Domena założona w roku 1983 przez Elżbietę i Bogusława Lis w Milanówku ugruntowała sobie przez lata profesjonalnego działania wiodącą pozycję w Powiecie Grodziskim.

Biuro Pośrednictwa Nieruchomości Domena jest Firmą regionalną wywodzącą się z Milanówka gdzie 1932 roku, gdy dziadkowe: Helena i Władysław Lis zbudowali w centrum miasta kamienice rodzinną „Willa Lisówka” ( nazwa hipoteczna ), w której obecnie mieści się Firma Domena.

Dziadkowie byli jednymi z pierwszych przedsiębiorców w Milanówku. Obecnie firmą zarządza Arnold Lis i Albert Lis drugie i trzecie pokolenie założycieli Firmy Nazwa Firmy jest nazwą Łacińską i oznacza posiadłość ziemską, miejsce na ziemi, (Mój dom moja Domena).

Zaczynaliśmy działalność bez Internetu pierwsza domena internetowa pojawiła się w Polsce dopiero 13 lat później. Celem firmy jest przekazanie tradycji rodzinnych w zakresie handlu, utrzymywaniu pozycji firmy elitarnej służącej przede wszystkim klientom. Długoletnie doświadczenie 3 pokoleń w firmie gwarantuje profesjonalizm i bezpieczeństwo transakcji dla naszych klientów.