Domy tradycyjne

ponad 100 zrealizowanych z sukcesem inwestycji

Specjalizujemy się w kompleksowej budowie domów jednorodzinnych. Od początku naszej działalności stawiamy na ciągłe podnoszenie jakości, czego wyrazem jest ponad 100 zrealizowanych z sukcesem inwestycji.

Nasza ekipa

Nasza firma składa się głównie z kadry wykonawczej i nadzorczej. Jesteśmy podzieleni na 9 brygad, z których każda specjalizuje się w wąskim zakresie (murarze, dekarze, elektrycy, hydraulicy, elewatorzy, tynkarze, posadzkarze, stolarka oraz zabudowy i ocieplenia poddaszy).

0 +
zrealizowanych inwestycji
0
pracowników
0
brygadzistów
0
inżynierów

Działamy w promieniu 60km od warszawy

Chcemy szybko i skutecznie reagować na potrzeby i zapytania naszych Klientów, dlatego wybieramy budowy blisko naszego miejsca zamieszkania.
Cały nasz zespół pochodzi z okolic Warszawy. Od lat pracujemy w niezmiennym i sprawdzonym zespole specjalistów, dzięki czemu my oraz nasi Klienci możemy spać spokojnie z satysfakcją obserwując kolejne zaplanowane etapy oraz końcowy rezultat naszej pracy.

Stawiamy na zrównoważony i stabilny rozwój

Moce wykonawcze naszego zespołu szacujemy na około 10 domów rocznie.

Odpowiedzialnie i świadomie podchodzimy do naszej pracy, oraz naszych Klientów dlatego w trosce o wysoką jakość budowy oraz obsługi inwestycji nie zwiększamy tego zakresu. Dbamy o jak najlepsze relacje z naszymi Klientami ale również z naszymi pracownikami ponieważ jesteśmy przekonani, że jest to bardzo ważny element, dzięki któremu możemy stale się rozwijać.